تعمیرات ماشینهای اداری

دپارتمان تعمیرات و سرویس

مجموعه امید دیجیتال با داشتن 35 سال سابقه درخشان در زمینه فروش/خدمات پس از فروش ماشینهای اداری و همچنین تعمیرات تمامی ملزومات ماشینهای اداری شامل : ( پرینتر – فکس – اسکنر – پلاتر – فتوکپی – لیبل پرینتر – فیش پرینتر ) فعالیت داشته و با داشتن تکنسین های مجرب در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و همکاران عزیز میباش

تحویل دستگاه تحویلی چقدر زمان می‌برد؟

مجموعه ما به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات و سرویس ماشینهای اداری به کاربران عزیز این اطمینان را می‌دهد که پس از ورد دستگاه تان به مرکز تعمیرات ما با توجه به نوع مشکل در کوتاهترین زمان ممکن اعلام هزینه و در کمتر از چند ساعت تعمیر خواهد شد. در گاهی موارد نیاز است که دستگاه پس از انجام فرایند تعمیر برای چند ساعتی به صورت آزمایشی در شرکت نگهداری شود تا در بازه زمانی معین تست مشخصی از آن گرفته شود.

داشتن تعمیرکاران پرینتر حرفه ای و ابزارهای پیشرفته

با دریافت سرویس از مجموعه ما، چاپگرتان را به دست بهترین مرکز تعمیرات تخصصی ماشین‌های اداری سپرده اید. امید دیجیتال با بیش از 35 سال سابقه در این زمینه و با داشتن بهترین تکنسین ها در تیم خود، کلیه ماشین‌های اداری را به شکل تخصصی تعمیر و سرویس می‌نماییم.

گارانتی سرویس و قطعات

حضور کارشناسان و تکنسین متخصص، مجهز بودن مرکز و استفاده از قطعات اصل سبب می‌شوند تا با اطمینان، گارانتی اصلی بر روی تعمیرات به کاربران داده شود.

تعمیرات پرینتر در کوتاهترین زمان

تمام سعی تیم ما تعمیر وسرویس دستگاه کاربران عزیز نهایتا تا ۴۸ ساعت پس از ارسال آن می‌باشد. همچنین در صورت احتیاج امکان ارائه خدمات در محل را هم دارد; بدون نیاز به جابه جایی دستگاه، متخصصین ما به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

گارانتی تعمیرات ما در امید دیجیتال

هر زمان که تعمیرات پرینتر یا هر کدام از دستگاه‌هایتان را به تعمیرکاری که او را به درستی نمی‌شناسید و یا مرکزی نامعتبر بسپارید; چنانچه دستگاه شما پس از تعمیر شدن، مجدد به همان مشکل پیشین خود دچار شود، نه آن فرد تعمیرکار و نه مرکز نامعتبر، هیچ یک قبول نمی‌کنند که به خوبی پرینترتان را تعمیر نکرده‌اند که دوباره به همان مشکل قبلی دچار شده است. در این مواقع شما مجبورید که علاوه بر صرف وقت دوباره برای حل این موضوع، مجددا جهت تعمیر پرینتر هزینه نمایید. در حالتی که اگر از همان اول تعمیر پرینتر را به مرکز معتبر خدمات پرینتر می‌سپردید و در ازای سرویس، گارانتی تعمیرات پرینتر دریافت می کردید، دیگر با چنین مسائلی روبرو و مواجه نمی شدید!
خوشبختانه مجموعه امید دیجیتال به عنوان بهترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات ملزومات ماشینهای اداری به کاربران عزیز خدمت می‌نماید; بنابراین در صورتی که تعمیرات پرینتر را به مرکز فوق بسپارید و بعد از مدتی دستگاه پرینترتان به همان مشکل سابق مواجه شود، کارشناسان این مرکز بدون دریافت هزینه دوباره، چاپگر شما را مجدد تعمیر می‌نمایند. شایان ذکر است که مواردی همچون تعمیر کارتریج و شارژ کارتریج دارای گارانتی نمی‌باشد و بعد از پایان کار، دستگاه در حضور مشتری تست و تحویل داده خواهد شد

هدف اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتری است

ما اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:
88831502 | 88822919 | 88822943 021

اطلاع رسانی با تکمیل فرم زیر وقتی محصول موجود شد شما رو باخبر میکنیم.