شارژ کارتریج

– دپارتمان شارژ کارتریج امید دیجیتال

 

 اگر بطور خلاصه بخواهیم بگوییم که شارژ کارتریج چیست باید بگوییم که شارژ کارتریج یعنی پر کردن مجدد مواد مصرفی پرینتر از جوهر و یا پودر تونر در کارتریج های جوهر افشان شارژ کارتریج با مایع جوهر انجام میشود و در کارتریج های لیزری شارژ کارتریج با پودر تونر انجام میپذیرد; این کار باعث میشود که کارتریج مجددا قابل استفاده شود و همچنین با شارژ کردن کارتریج میشود در هزینه صرفه جویی کرد و از کارتریج قبلی بهترین کیفیت را گرفت و لازم به ذکر است شارژ مجدد کارتریج می توانیم زباله های پلاستیکی کمتری به محیط زیست و اکوسیستم اضافه کنیم و دوست دار محیط زیست باشیم.

 

 

-اقلبا بعد از پر کردن تونر در مخزن کارتریج یا همان شارژ کارتریج نتیجه مطلوب حاصل میشود; اما در بعضی از موارد کارتریج نیاز به تعویز برخی از مواد مصرفی یا قطعات شامل (درام , فوم , مگنت , بیلد , داکتر بلید ) میشود تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد که لازمه اینکار تحویل کارتریج به متخصصان مجموعه ما میباشد.

 

 

– مجموعه امید دیجیتال با بکارگیری زبده ترین تکنسین های ماشینهای اداری در نظر دارد تا با کیفیت ترین کار در کوتاه ترین زمان ممکن را به مشتریان عزیز ارائه دهد  و همچنین در راستای تامین حقوق مصرف کننده از مواد مصرفی درجه 1 با مناسب ترین قیمت استفاده میکند.

 
 
 

 

– مجموعه ما وارد کننده مواد مصرفی انواع کارتریج های لیزری میباشد به همین منظور مواد اولیه استفاده شده برای شارژ کارتریج از خود مجموعه تامین میشود و خدمات ما شامل گارانتی میباشد!!

 
 

 
 

هدف اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتری است

ما اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

                                                            88831502  |  88822919  |  88822943 021