شارژ کارتریج

دپارتمان شارژ کارتریج امید دیجیتال

اگر بطور خلاصه بخواهیم بگوییم که شارژ کارتریج چیست باید بگوییم که شارژ کارتریج یعنی پر کردن مجدد مواد مصرفی پرینتر از جوهر و یا پودر تونر در کارتریج های جوهر افشان شارژ کارتریج با مایع جوهر انجام میشود و در کارتریج های لیزری شارژ کارتریج با پودر تونر انجام میپذیرد; این کار باعث میشود که کارتریج مجددا قابل استفاده شود و همچنین با شارژ کردن کارتریج میشود در هزینه صرفه جویی کرد و از کارتریج قبلی بهترین کیفیت را گرفت و لازم به ذکر است شارژ مجدد کارتریج می توانیم زباله های پلاستیکی کمتری به محیط زیست و اکوسیستم اضافه کنیم و دوست دار محیط زیست باشیم.

-اقلبا بعد از پر کردن تونر در مخزن کارتریج یا همان شارژ کارتریج نتیجه مطلوب حاصل میشود; اما در بعضی از موارد کارتریج نیاز به تعویز برخی از مواد مصرفی یا قطعات شامل (درام , فوم , مگنت , بیلد , داکتر بلید ) میشود تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد که لازمه اینکار تحویل کارتریج به متخصصان مجموعه ما میباشد.

مجموعه امید دیجیتال با بکارگیری زبده ترین تکنسین های ماشینهای اداری در نظر دارد تا با کیفیت ترین کار در کوتاه ترین زمان ممکن را به مشتریان عزیز ارائه دهد و همچنین در راستای تامین حقوق مصرف کننده از مواد مصرفی درجه 1 با مناسب ترین قیمت استفاده میکند.

مجموعه ما وارد کننده مواد مصرفی انواع کارتریج های لیزری میباشد به همین منظور مواد اولیه استفاده شده برای شارژ کارتریج از خود مجموعه تامین میشود و خدمات ما شامل گارانتی میباشد!!

هدف اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتری است
ما اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

88831502 | 88822919 | 88822943 021

اطلاع رسانی با تکمیل فرم زیر وقتی محصول موجود شد شما رو باخبر میکنیم.